Reklama | Kontakt |
| more

Made in Chicago

Jeden z największych w Europie festiwali jazzowych, organizowany w Poznaniu od 2006. Festiowal nawiązuje do bluesa i afrykańskiej tradycji a zarazem do współczesnego jazzu, ze szczególnym uwzględnieniem sceny chicagowskiej. Miesza gatunki, odwołując się jednocześnie do tradycji, jak i do awangardy współczesnej.

Festiwal Made in Chicago, organizowany przez Estradę Poznańskią jest pierwszym festiwalem w Europie prezentującym tak szeroko dziedzictwo chicagowskiego jazzu, we współpracy z Jazz Institute of Chicago – jedną z najważniejszych instytucji pozarządowych, wspierających muzykę jazzową w USA.
 
 
Wirtualny Turysta is working with a large number of organisations to promote Poznan's events. If you are interested in taking advantage of our synergy for your marketing needs, or posting information about your own event on our website, please email us at events@poznan-online.net.

Don't forget to check out our other events guides to Zakopane Events, Wroclaw Events, Gdansk Events, Warsaw Events, Torun Events and Krakow Events!
 
Poznan Events Archive

Things to do in Poznan

PDF Guide to Poznan

To receive the free PDF guide to
the best of Poznan please fill in
the short form:

email:

country:

Map of Poznan

Map of Poznan

Poznan Map | Map of Poznan Poland

Plan your trip with our interactive Poznan Map section. Major routes through and around Poznan city.

Poznan ads